Gazeta weselna

Dlaczego gazeta weselna to najlepsza atrakcja?

Gazeta na weselu? Niecodzienny pomysł, który naprawdę ma sens! Spersonalizowana i starannie zaprojektowana oczaruje każdego. Chcecie wiedzieć, dlaczego gazeta weselna to najlepsza atrakcja? Bo to jedyny tak kreatywny sposób na powiedzenie swoim gościom „hej, to nasz dzień, a to pamiątka dla was”.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do tego, czy i co chcielibyście podarować swoim bliskim, aby podziękować za obecność na waszym ślubie i weselu, rozważcie własną gazetę weselną. To najlepsza atrakcja weselna, która może nadać niepowtarzalnego, pięknego klimatu waszej ślubnej imprezie.

Dlaczego gazeta weselna to najlepsza atrakcja?

Gazeta weselna – najlepszy powód do rozmów

Dziś dwie rodziny stały się jedną, dlatego zajmijcie miejsca, a nie strony.

Znacie ten plakat? Z pewnością! Ma piękne przesłanie. Wasz ślub to święto miłości, ale też moment połączenia dwóch rodzin. Dajcie im się lepiej poznać. Bo o ile wasi rodzice z pewnością już się widywali (a może i nie?), to większa część waszych bliskich nie zamieniła ze sobą jeszcze ani słowa. Gazeta weselna to najlepsza atrakcja, bo ułatwia obu rodzinom poznanie się – nie będą musieli rozmawiać o pogodzie, bo temat do rozmów będą mieli rozpisane na wyciągnięcie ręki!

Poza tym w gazecie weselnej możecie opowiedzieć swoim gościom nieco więcej o sobie. Babcie, ciotki i wujków na pewno zainteresuje to, jak się poznaliście. Pamiętajcie, że nie każdy ma dostęp do mediów społecznościowych i może wyszukać informacje o tym, kiedy i gdzie się zaręczyliście. Artykuł w gazecie weselnej to prosty sposób na to, aby rodzina waszej drugiej połowy mogła was lepiej poznać. Możliwości, jakie daje ta atrakcja weselna, są nieograniczone! To wy decydujecie, co się w niej znajdzie.

Gazeta weselna – najlepsze podziękowanie dla gości

Jeśli zastanawiacie się, co podarować gościom weselnym, gazeta również przychodzi z pomocą. Kiedy najczęstszą formą podziękowania są magnesy na lodówkę, personalizowane krówki albo miód w słoikach, wy możecie zaskoczyć swoich bliskich czymś zupełnie innym. Bo kto powiedział, że miejsce gazet jest tylko w saloniku prasowym? Nic bardziej mylnego!

Już na pierwszej stronie możecie podziękować bliskim za przybycie, życzyć szampańskiej zabawy, a także wspomnieć, że właśnie trzymają w swoich dłoniach upominek – specjalnie od was dla nich. Taki drobny i spersonalizowany prezent wywoła uśmiech na twarzy każdego. Jesteśmy pewni, że to jedyna forma podziękowania, która… na pewno zniknie ze stołów!

Gazeta weselna to najlepsza atrakcja, ale też najlepszy prezent dla gości, jaki możecie im podarować. Zwłaszcza że w trakcie tego wieczoru często brakuje czasu na to, żeby zamienić choćby kilka słów z każdym z nich. Ślubna prasa może was w tym wyręczyć i przekazać gościom to, co chcielibyście im powiedzieć osobiście.

Gazeta weselna najlepszy praktyczny informator

Pamiętajcie też, że dzień waszego ślubu to dzień, w którym naprawdę wiele się dzieje. Warto mieć kogoś, kto będzie zorientowany w planie dnia i przewidzianych w czasie wesela atrakcjach. Po co? Żeby odpowiadać na niekończące się pytania gości. W przeciwnym razie to właśnie do was będą przychodzić z każdą wątpliwością lub problemem. Rozwiązaniem jest gazeta weselna.

Możecie umieścić w niej informacje, które przydadzą się gościom. O której godzinie będą podawane ciepłe dania i tort? Czy będą fajerwerki? Czy i gdzie jest pokój dla dzieci? A także wiele, wiele innych. Wystarczy poinformować wszystkich przed imprezą, że niezbędne informacje znajdą właśnie w gazecie weselnej. I gotowe!

Gazeta weselna. Jakie ma zalety?

  • Będzie piękną pamiątką dla was i dla waszych rodziców.
  • Sprawdzi się jako niebanalne podziękowanie dla gości.
  • To niezapomniana, najlepsza atrakcja weselna.
  • Ułatwi poznanie się rodzin, podsuwając tematy do rozmów.
  • Odpowie na wszystkie nurtujące gości pytania.

Podoba wam się ten pomysł? Wy też możecie zamówić gazetę na swoje wesele. Wejdźcie na www.gazetaweselna.pl i zamówcie najlepszą atrakcję weselną, jaką możecie podarować sobie i swoim gościom!

Skomentuj