Gazeta weselna

Dlaczego gazeta to najlepsza atrakcja weselna?

Gazeta na weselu? Choć wydaje się to niecodziennym pomysłem, naprawdę ma sens! Spersonalizowana, odpowiednio przygotowana gazeta weselna to kreatywny sposób na powiedzenie swoim gościom „hej, to nasz dzień, a to pamiątka dla nas i dla was”.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do tego, czy i co chcielibyście podarować swoim bliskim, aby podziękować za obecność na waszym ślubie i weselu, rozważcie własną gazetę weselną. To niecodzienna atrakcja weselna, która może nadać niepowtarzalnego, indywidualnego klimatu pięknemu dniu ślubu.

Dlaczego gazeta na weselu to naprawdę dobry pomysł?

Najlepsze podziękowanie dla gości

Zastanawiacie się, co podarować gościom weselnym? Kiedy najczęstszą formą podziękowania są ślubne magnesy na lodówkę, personalizowane krówki, słodkie babeczki lub domowe przetwory, wy możecie zaskoczyć swoich bliskich czymś zupełnie innym. Bo kto powiedział, że miejsce gazet jest tylko w saloniku prasowym? Nic bardziej mylnego!

Już na pierwszej stronie możecie podziękować bliskim za przybycie, życzyć szampańskiej zabawy, a także wspomnieć, że właśnie trzymają w swoich dłoniach upominek – specjalnie od was dla nich. Taki drobny i spersonalizowany prezent wywoła uśmiech na twarzy każdego. Jesteśmy pewni, że to jedyna forma podziękowania, która… na pewno zniknie ze stołów!

Gazeta weselna to najlepszy prezent dla gości, zwłaszcza że w trakcie tego wieczoru często brakuje czasu na to, żeby zamienić choćby kilka słów z każdym z nich. Ślubna prasa może was w tym wyręczyć i przekazać gościom to, co chcielibyście im powiedzieć osobiście.

Spersonalizowana atrakcja weselna

Dziś dwie rodziny stały się jedną, dlatego zajmijcie miejsca, a nie strony.

Znacie ten plakat? Z pewnością! Ma piękne przesłanie: że wasz ślub to święto miłości, ale też moment połączenia dwóch rodzin. Dajcie im się lepiej poznać. Bo o ile wasi rodzice z pewnością już się widywali (a może i nie?), to większa część waszych bliskich nie zamieniła ze sobą jeszcze ani słowa. Gazeta weselna ułatwia poznanie się obu rodzin – nie będą musieli rozmawiać o pogodzie, bo temat do rozmów będą mieli pod ręką!

Poza tym w gazecie weselnej możecie opowiedzieć swoim gościom nieco więcej o sobie. Babcie, ciotki i wujków na pewno zainteresuje historia o tym, jak się poznaliście. Pamiętajcie, że nie każdy ma dostęp do mediów społecznościowych i może wyszukać informacje o tym, kiedy i gdzie się zaręczyliście. Artykuł w gazecie weselnej to prosty sposób na to, aby rodzina waszej drugiej połowy mogła was lepiej poznać. Możliwości, jakie daje taka atrakcja weselna, są nieograniczone! Sprawdź, co jeszcze może zawierać gazeta weselna.

Praktyczny informator weselny

Pamiętajcie też, że dzień waszego ślubu to dzień, w którym naprawdę wiele się dzieje. Warto mieć kogoś, kto będzie zorientowany w planie dnia i przewidzianych w czasie wesela atrakcjach. Po co? Żeby odpowiadać na niekończące się pytania gości. W przeciwnym razie to właśnie do was będą przychodzić z każdą wątpliwością lub problemem. Rozwiązaniem jest gazeta weselna.

W swojej własnej gazecie możecie umieści informacje, które przydadzą się gościom. O której godzinie będą podawane ciepłe dania i tort? Czy będą fajerwerki? Czy i gdzie jest pokój dla dzieci? I wiele, wiele innych. Wystarczy poinformować wszystkich przed imprezą, że niezbędne informacje znajdą właśnie w gazecie weselnej, i już!

Gazeta Weselna – plusy

  • Będzie niezapomnianą pamiątką dla was i dla rodziców.
  • Sprawdzi się jako podziękowanie dla gości.
  • Umożliwi obu rodzinom lepsze poznanie się.
  • Ułatwi gościom odnalezienie się na weselu.
  • Nada imprezie niepowtarzalny charakter.
  • Sprawi, że goście zapamiętają ten dzień na długo.

Podoba wam się ten pomysł? Wy też możecie zamówić gazetę na swoje wesele. Wejdźcie na www.gazetaweselna.pl i dowiedzcie się więcej.